Personel Takibi

Personel Takibi

Personel Takibi

İşyerinizde görevlendireceğiniz personeliniz hakkında genel bilgi sahibi olmayı istemek her işveren gibi sizin de hakkınız. İster yeni işe alınacak biri olsun, ister hali hazırda çalışan bir personel olsun; sizin için önemli olan konularda personeliniz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, işinizi daha rahat yapmanıza ve ekibinize güvenmenize yardımcı olur.

Niteliği gereği bazı sektörler veya pozisyonlar özel ihtimam gerektirir. Özellikle şirketin mali kayıtları, müşteri ilişkileri ve para transferleri gibi alanlarda çalışacak kişilerin güvenilir olması ve işini layıkı ile yerine getirmesi önemlidir. Çalıştığınız sektör veya eleman alacağınız pozisyon nitelikli ve güvenilir personel istihdamı gerektiriyorsa, bu konuda hassas davranmanız önem taşır.

İşe başlayacak veya çalışmakta olan bir personelin özel hayatı, eğitim geçmişi, ekonomik durumu, referansları, madde bağımlılığı alışkanlığı olup olmadığı, sabıka geçmişi, önceden çalıştığı yerler gibi her konuda araştırma yapılmasını isteyebilirsiniz. İster yeni işe başlayacak biri olsun, ister bir süredir çalıştığınız personel; size sunduğu dosya veya anlattıklarından daha fazlasını bilmeniz gerektiğini düşünüyorsanız, personel takibi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İş yerlerinde kullanılan bilgisayar ve şirket tarafından verilen telefonlarla yapılan görüşme ve araştırmalar hakkında detaylı bilgi almak, çalışanınızın niyeti ve verimliliği hakkında bilgi sahibi olmak için de personel takibi talebinde bulunabilir, işinizi acemi veya kötü niyetli insanlara emanet etmemenin rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Günümüzde her türlü resmi belgenin sahtesi hazırlanabilmektedir. Eğitim belgeleri, ikamet kaydı, askerlik evrakı, mali durum, medeni hal, önceki işyerleri ve referanslar konularında sahte belge ile iş başvurusu yapan ve uzun yıllar fark edilmeden aynı pozisyonda, hiç hak etmediği bir ücretle çalışan insanlarla da karşılaşmaktayız. Teknoloji sayesinde isteyen herkes bu tür yasa dışı işleri yapan kişilerden her türlü belgeyi temin edebilmekte ve bunların doğruluğunun teyidi bile aylarca sürebilmektedir. Bu arada işe başlayan personelin size veya işyerinize zarar vermesi de kuvvetle muhtemeldir.

Eğer özel ve ticari sırlar konusunda ekstra hassasiyet gösteren bir işveren iseniz ve çalışanlarınızın güvenilirliği ile geçmişleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, kişi hakkında her türlü resmi ve özel bilgiyi toplama hakkınız vardır. Çünkü bazı sektörler niteliği gereği ve rekabet ortamı sebebiyle hassasiyet ve gizlilik gerektirir. İşlerinizi emanet edeceğiniz kişilerin bu konudaki standartlarınızı karşılayıp karşılamadığını, işyeri sırlarını paylaşıp paylaşmadığı gibi her konuda bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Bunun yanında çalışanların gün içindeki internet ve telefon görüşmesi hareketleri, mesai saatlerini ne derecede verimli kullandıkları, beyan ettikleri yerden başka bir yerde olup olmadıkları konusunda da personel takibi hizmeti ile her türlü detaya ulaşmanız mümkündür. Bu konuda gerekli bilgisayar programları ve teknolojik takip cihazları konusunda da profesyonel hizmet veren firmamız, endişe ettiğiniz veya hassasiyet gösterdiğiniz tüm konularda bilgi sahibi olmanız için özel bir çalışma gerçekleştirecektir.

Özel bir çalışma yöntemi ile ve olağanüstü bir gizlilik içinde gerçekleştirdiğimiz personel takibi, durumun gereklerine göre 7 gün 24 saat aralıksız devam edebilir. Şehir dışına sıklıkla çıkan veya sahada çalışan personelinizin günlük takibi gibi konularda da hizmetlerimiz aynı kalite ve standartlarda sunulmaktadır.

Kimseye bir işyeri veya şirket hediye edilmez. Hepimiz ciddi bir emek ve fedakarlık göstererek işlerimize sahip oluruz. İşin devamı ve sağlıklı şekilde yürümesi için gerekli her türlü tedbir ve önleme hizmetini alma ihtiyacı ve bu konuda neler hissettiğinizi çok iyi bilen bir ekip olarak, içiniz rahat bir şekilde işlerinize devam edebilmeniz için tüm personeliniz hakkında istediğiniz tüm bilgiyi size sunuyoruz.