Kişi Transferi

Kişi Transferi

Kişi Transferi

          Bazı özel durumlar veya kişiler için bir yerden bir yere gitmek konusunda güvenlik refakati gerekebilir. Bu konuda eğitimli ve deneyimli kişilerden hizmet almak, seyahati bu kişilerin eşliğinde gerçekleştirmek, olası riskleri o4rtadan kaldırmak için en sağlıklı çözümdür.

Kişi transferi hizmetinde hizmet verilecek kişinin bu hizmeti neden istediği, seyahat güzergahı, seyahat süresi, nasıl bir nakil vasıtası ile seyahat edeceği, dönüş için de bir planlama yapılıp yapılmayacağı, kişinin özel statüsü veya içinde bulunduğu şartların kapsamlı olarak tetkiki, olası riskler ve mevcut tehditler gibi hususlar titizlikle değerlendirilerek, bu iş için en uygun ekip hazırlanır.     

         Kaliteli ve profesyonel bir kişi transferi hizmetinde önemli olan hususlar;

  • Müşterinin yaşı, cinsiyeti, mesleği, beraberinde kıymetli bir şey taşıyıp taşımadığı,
  • Seyahat amacı, seyahatin başlangıç ve varış noktası ile süresi,
  • Seyahat güzergahındaki güvenlik durumu, olası riskler,
  • Kaç kişinin koruma eşliğinde transfer edileceği,
  • Gizlilik konusundaki hassasiyetleri ve talepleri,
  • Saldırı riski olup olmadığı,
  • Ticari, politik veya kişisel olarak zarar görebileceği kişi ve gruplara ilişkin detaylı bilgi,
  • Hizmet esnasında ailesinin bulunduğu yer ve onlar için koruma gerekli olup olmadığı,

Gibi çok detaylı bir bilgi alışverişi gerçekleştirilir. Buradaki amaç müşteri hakkında bilgi toplamak değil, hizmeti maksimum kalitede verebilmek için gerekli tüm verileri bir araya getirerek en doğru ekibi oluşturabilmektir.

Kişi transferinde hizmetin nerede başlayacağı ve nerede son bulacağına ilişkin net detayların verilmesi de kaliteli ve güvenli bir seyahat için büyük önem taşır.

Özel olarak kişi transferi isteyen müşterilerimiz için bizzat görüşerek taleplerini ve endişelerini öğreniyor, gerekli tüm konularda bilgi alıyor, özel bir program hazırlayarak kabulüne sunuyoruz. Müşterimizin kabulü halinde belirttiği tarih ve yerde o görev için gerekli bilgi ve donanıma sahip bir ekiple hizmete başlıyoruz. Mahremiyet ve gizlilik konularında gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde müşterilerimizin huzurlu ve rahat bir transfer gerçekleştirmesini sağlıyoruz. Görevli personelimizin güvenilirliği ve gerekli bilgiye sahip, dikkat ve hızlı düşünme ve karar verme konusunda yetkin, saldırı halinde savunma ve can güvenliği sağlama konusunda eğitimli olduklarını taahhüt ediyoruz.

         Bilim adamı, politikacı, sanayici, sanatçı, sporcu gibi yaptıkları iş veya özel sebeplerle gizlilik ve güvenlik içinde transfer gereken kişiler için verdiğimiz bu hizmetin kalite standartlarını yüksek tutmak çalışma prensiplerimizin başında gelir. Özel koruma eşliğinde transfer isteyen bir kişinin bu konuda titiz bir hizmet görmek istediği açıktır.

Can güvenliğinin ne kadar önemli olduğunu ve bu konuda endişe duyan insanların nasıl bir psikoloji içinde olduklarını değerlendirerek verdiğimiz kişi transferi hizmetinden memnun kalacağınıza ve bizimle tekrar çalışacağınıza eminiz.

Yakın koruma, ateşli silah kullanımı, savunma sporları konusunda eğitimli ve gerekli ruhsatlara sahip personelimiz görevin gerektirdiği teknolojik takip ve tespit cihazlarını kullanma konusunda da yetkindir. Transfer aracında ve varış noktasındaki güvenliği sağlamak, gerekli kontrolleri yaparak varsa dinleme veya görüntüleme cihazlarını tespit etmek, olası patlayıcı maddeleri bularak güvenli bir şekilde uzaklaştırmak gibi her konuda hizmet alacağınız profesyonel personelimiz; istediğiniz yerden bir başka yere gitmek, varış noktasında bir süre konaklamak ve yine dönüş seyahati süresince size eşlik edecek ve görevlerini eksiksiz olarak yerine getirecektir.

Kişi transferi ve yakın koruma hizmeti kişiye özel ve çok önemli bir iştir. Herkese yakın koruma olarak güvenemeyeceğiniz gibi transfer esnasındaki olası riskleri bertaraf edebilecek düzeyde insanlarla çalışmanız gerekir.

Günün her saati ve istediğiniz süre boyunca kişi transferi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.