Kişi Takibi

Kişi Takibi

Kişi Takibi

             Kişi takibi denildiğinde biz; sizin için maddi veya manevi anlamda önem taşıyan, özel hayatınız, sosyal çevreniz veya iş yaşamınızda yer alan, yaptıkları veya yapmadıkları sizi doğrudan yada dolaylı olarak etkileyen herkes hakkında istenilen bilgi ve belgeleri toplamayı anlamaktayız. Bu bakımdan kişi takibi konusunda özne, sizin için bir sebeple önem taşıyan herhangi biri olabilir. Eş, kardeş, iş arkadaşı, sevgili, nişanlı, çocuk, okul arkadaşı gibi bir şekilde hayatınızda yer alan herkes kişi takibinin konusu olabilir.

Kişinin hali hazırdaki hayatının bilmediğiniz kısmı, geçmişi, alışkanlıkları, çevresi, iş ortamı, kariyer durumu, eğitim durumu, okul hayatı, ailesiyle olan ilişkileri, kötü alışkanlıkları, gitmeyi sevdiği ve sevmediği mekanlar, sizden sakladığı arkadaşları gibi her türlü konuda titiz bir araştırma yapılabilir ve aradığınız cevapları bu araştırma sonucunda elde edebilirsiniz.

İster özel hayatımıza ister personel veya patron olarak iş hayatımıza girsin, yeni tanıdığımız biri hakkında asgari düzeyde bilgi sahibi olmak bizi daha güvende hissettirir. Aynı zamanda o kişiye karşı nasıl davranacağımız, sorunlarımızı çözmede nasıl bir yol izleyeceğimiz, kötü alışkanlıkları varsa nasıl engel olabileceğimiz, ortak noktalarımızı bularak daha sağlıklı bir ilişki nasıl kuracağımız gibi konularda fikir sahibi oluruz. Geniş anlamı ile kişi takibi özel hayata müdahale gibi görülse de, yasal sınırlar aşılmadığı sürece sosyal veya iş ilişkilerini güçlendiren ve sağlam temellere oturtan bir özellik taşır. Prensipleriniz ve hayat görüşünüze uygun olmayan kişilere daha fazla zaman veya para harcamak zorunda kalmadan hayatınızdan çıkarmanız bu şekilde mümkün olacağından, ileride yaşanacak olumsuzluklar da önlenmiş olacaktır.

          Hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz kişi ile ilgili bildiklerinizi alarak, neyi öğrenmek istediğiniz konusunu açıklığa kavuşturduktan sonra çalışmalara başlayan ekibimiz; 7 gün 24 saat kesintisiz takip gerçekleştirmektedir. Bildireceğiniz mekanlar ve adreslerde konuşlanan dedektiflerimiz ilgili kişiyi rahatsız etmeden, hatta hiç farkında olmadan istediğiniz bilgileri toplama konusunda titizlikle çalışır.

Ticari anlamda işbirliği yaptığınız veya yapacağınız birinin özel hayatı sizin için önemli ise yine kişi takibi ile öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere ulaşmanız mümkündür. Ticari riskinizi azaltmak, sağlam bir işbirliği gerçekleştirmek ve kişinin mali raporu hakkında detaylı bilgi almak için de aynı hizmete başvurabilir, kesin ve doğru neticelere ulaşabilirsiniz.

            Günümüzde bilgi güç ile eş değerdedir. Kim olursa olsun, hakkında öğrenmek istediğiniz şeyler olan birini onun sandığından daha iyi tanımak sizi güçlü kılar. Bu kişi çocuğunuz olabileceği gibi sevgiliniz de olabilir. Önemli olan vazgeçilmez ve hassas olduğunuz değerler konusunda netlik sağlayarak, neler öğrenmek istediğinizi açıkça belirtmenizdir.

Evet, özel hayatın gizliliği Anayasal hak olduğu kadar temel insan haklarının bir uzantısı olarak kabul edilir. Ancak öğrenilebilir ve önlenebilir durumlara karşı hazırlıklı olmak, kişi hakkında topladığınız bilgileri kendinizi veya onu korumak için kullanmak temel insani ihtiyaçlardan biridir. Her bireyin özgürlük sınırına tecavüz edilmediği, maksat aşılmadığı sürece o kişi hakkındaki belli şeyleri ilgili kişilerin bilmeye hakkı vardır.

            İstenmeyen sonuçların önlenmesi ve hayal kırıklıkları yaşanmaması amacıyla sizin için önemli olan biri hakkında kişi takibi yaptırmak anlaşılabilir bir tedbirdir. Bu yüzden yasal sınırlarda kalarak ve mahremiyete özen göstererek hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz kişilerle ilgili titizlik ve gizlilik içinde bir araştırma yürüterek bilginize sunuyoruz.

Dedektiflik bir insanı takip etmekten çok daha komplike ve basiret gerektiren bir iştir. Sadece merak ve enerjinin asla yeterli olmadığı, bilgi ve zekanın da büyük önem taşıdığı bu alanda sizler için çalışıyoruz.