Evlilik Öncesi Takip

Evlenmeden önce hayatınızın kalanını birlikte geçireceğiniz kişi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, evlilik öncesi takip hizmeti ile tereddütsüz şekilde evlenebilir, evlilik hayatınız boyunca kötü sürprizlerle karşılaşma riskinizi ortadan kaldırmış olursunuz. İletişim ve teknolojinin hayatımızın her noktasına girdiği günümüzde, tam anlamıyla tanımadığınız ve geçmişi ile ilgili bilgi sahibi olmak istediğiniz biri hakkında detaylı bir araştırma yaptırmanız mümkündür.

Bundan 25-30 yıl öncesine kadar civardan, akraba ve arkadaşlardan, komşulardan edinilen bilgilere göre evlenilecek kişi hakkında referans toplanırdı. Çünkü nüfus daha azdı, komşuluk ve akrabalık ilişkileri daha sıcaktı, insanlar birbirlerini daha yakından tanıyıp, daha sıcak ilişkiler kurarlardı. Hal böyle olunca da eş adayının sosyal ve iş çevresinde yapılacak kısa bir soruşturma, hakkında genel bir kanaat oluşmasına yardım eder, sağlam birlikteliklerin temeli bu sayede atılmış olurdu.

Ancak günümüzde insanların hayatları çok daha komplike ve geçmişin izlerini saklama konusunda çok daha yaratıcı enstrümanlarla şekilleniyor. Özellikle cep telefonu, sosyal medya hesapları ve bilgisayar kullanımı konusunda yeterli bilgiye sahip olduğunuz biri hakkında kişilik özellikleri dışında her şeyi öğrenmiş oluyorsunuz. Ayrıca maddi durumu, mali geçmişi, sabıkasının olup olmadığı, mal varlığı, borçları gibi konularda edinilecek bilgi de müstakbel eşiniz ile ilgili kötü sürprizler yaşamamanızı sağlıyor.

Evlilik Öncesi Takip

Evlilik Öncesi Takip

Evlilik gibi ciddi ve önemli bir kuruma dahil olmadan önce hayat arkadaşınız hakkında yaptıracağınız evlilik öncesi takip ile size anlatmayı unuttuğu veya sakladığı her konuda genel bir fikir edinebilir, hayatınızın en önemli kararını buna göre verebilirsiniz.

Zamanımızda boşanma sıradan hale gelmiş bir hukuki durum olarak görülse de, aile kavramının anlamı ve önemini en üste koyan insanlar için yol arkadaşının güvenilirliği her şeyden önce gelmektedir. Diğer yandan sosyal veya iş hayatı bakımından önemli bir pozisyona sahipseniz, özel hayatınızda yaşayacağınız sorunların bu statünüzü etkileyeceğini düşünüyorsanız, müstakbel eşiniz hakkında yaptıracağınız bir araştırma ile huzurlu ve mutlu bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.

Evlilik öncesi takip müstakbel eş hakkında tam anlamıyla bilgi sahibi olabilmek için en garantili yoldur. Gerek sahada sosyal araştırma, gerekse bilgisayar ve sosyal medya üzerinden yapılacak teknik takip ile evleneceğiniz kişi hakkındaki her şeyi bir arada görebilirsiniz. Çünkü evlenmek kolay bir işken evlenilecek doğru kişiyi bulmak oldukça zordur. O’nun doğru kişi olduğu konusunda tereddütünüz olmasa da kötü sürprizlerle karşılaşmamak için en doğrusu hakkındaki her şeyi öğrenmek olacaktır.

Hiç kimse boşanmak, mutsuz olmak veya sorunlu bir evlilik yaşamak için evlenmez. Sonradan ortaya çıkan geçmişin izleri ve sonuçları yüzünden mutlu şekilde devam edebilecek bir evliliği sonlandırmak hiç kimsenin dileği değildir. Ciddi maddi ve manevi külfetlere katlanarak gerçekleştirilen evliliklerin bu tür sorunlar yüzünden sona ermesi, gerek sosyal gerekse bireysel anlamda yıkıcı olabilecek bir sonuçtur.

İçiniz rahat ve ömür boyu mutlu bir evlilik sürdürmek istiyorsanız, müstakbel eşiniz hakkında yaptıracağınız bir takip ile endişelerden kurtulmuş olacaksınız. Olağanüstü gizlilik içinde ve müstakbel eşiniz ve çevresini rencide etmeden, bilgileri olmadan yaptığımız takip neticesinde size öğrenmek istediğiniz her konuda bilgi sağlıyor ve yazılı ve görsel içerikli bir dosya olarak sunuyoruz.

Evlilik kurumunda en önemli unsur güvendir. Aşkın kimyasal bir olay ve geçici bir duygu olduğu herkes tarafından bilinir. Aşk evliliklerin kurulması için ilk şart iken zamanla yerini sevgi ve güvene bırakarak evliliklerin devamına vesile olur. Sorunsuz ve ömür boyu mutlu bir evlilik için hizmetinizdeyiz.