Blog

Firmanıza Borçlu Kişileri Nasıl Bulursunuz?

Firmanıza Borçlu Kişileri Nasıl Bulursunuz?

Yasal alacaklar kişisel ya da firma adına olabilmektedir. Kanun önünde hak sahibi olduğunuz her türlü alacak ve bulacakların tahsili için kişisel olarak ne hakkınız varsa firmalarda hukuksal alanda bir kişi statüsünde bulunduğundan aynı haklarınız firmanız adına da geçerli olacaktır. Firmanıza borçlu kişileri nasıl bulursunuz konusunda bilgi verecek olursak. Dedektiflik hizmetimiz borçlunuz olan kişi hakkında sizden mümkün olduğunca çok bilgi ve belge alarak bir an önce işe koyulmaktadır. İlk önceliğimiz alacaklının yerini belirleyebilmek adına adres tespitidir. Profesyonel ekibimiz tarafından her türlü takip süreci yürütülerek ortaya konulan belgeler yasal alanda kullanımınıza imkân tanımakta ve bu süreçte her türlü desteği sizlere sağlamaktayız.

Firmanıza borçlu kişileri nasıl bulursunuz konusunda sizlere destek sağlamak için farklı yöntemler izlemekteyiz. Öncelikli olarak borçlu kişinin bağlantılı olabileceği kişiler, şirketler ve bankalar takibe alınır. Sonrasında kişinin bulunabileceği adreslerin tespit edilmesi üzerine çalışılır. O esnada kişi ile ilgili tüm evrak, belge ve bilgileri bizlerle paylaşmanız ve bize karşı dürüst olmanız son derece önemlidir.

 Tahsil Edemediniz Alacaklarınız İçin Firmanıza Borçlu Kişileri Nasıl Bulursunuz?

Araştırma için destek sağlayacak ekibimize vermiş olacağınız bilgiler bizleri yönlendirecektir. Bu nedenle bu bilgilerin doğruluğu son derece önemlidir. Ekiplerimiz belirtilen ipuçları doğrultusunda her türlü takip işlemini başarı ile sonuçlandırmaktadır. Hukuksal alandaki yoğunluk nedeniyle aksayan ve ertelenen alacak takipleri, özel dedektiflerimiz sayesinde kısa sürede sonuca kavuşmanızı sağlayacak her türlü detayı toplamaya imkân tanımaktadır. Firmanıza borçlu kişileri nasıl bulursunuz konusunda uzmanlarımız sizlere kişi hakkında birçok bilgi sunacaktır. Bu sayede kişiye ulaşarak yüz yüze görüşmeler sağlayabilir, ödeme konusunda ikna edebilir, evrak ile ödeme sorununu çözebilir ya da yasal yollara başvurduğunuzda suç duyurusunda bulunmanızı sağlayacak ve delil olarak kullanabileceğiniz birçok belgeye sahip olmanızı sağlayabilecektir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir